obroża przekładana OKP Venator 2,5 cm (40-58cm)2 _____________________________________________________________ KOLORYSTYKA : OLIWKA + CZERŃ + nitka oliwka

obroża przekładana OKP Venator 2,5 cm (40-58cm)2 _____________________________________________________________        KOLORYSTYKA : OLIWKA + CZERŃ + nitka oliwka
Producent: Jagul
Kod produktu: OKP Venator 2,5 cm (40-58cm)2
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 30.00 zł
Cena netto: 24.39 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 2 warstwy: taśma poliamidowa o bardzo ścisłym splocie została podszyta taśmą polipropylenową.       

Obroża Przekładana o regulowanym zakresie obwodu zapinana na zatrzask / Klik:

OKP Venator 2,5 cm (40-58cm)2                      dla średnich i dużych psów.

Dla Osób lubiących produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz dużym komforcie użytkowania, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów z idealnym doborem elementów. Produkty serii Venator tworzą ze sobą niepozorne, a zarazem ciekawe rozwiązania „wizualne”. Ze względu na kolorystykę czarny + oliw są szczególnie polecane Kolegom myśliwym i wszystkim, którzy poszukują rzadko spotykanych wzorów.

Cechy charakterystyczne obroży JAGUL OKP Venator 2,5 cm (40-58cm)2:

- ciężar i wytrzymałość materiałów oraz prawidłowy dobór elementów idealnie dopasowany do średniego psa:

jedna warstw taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie wykończona nitką w kolorze oliwki + podszycie taśmą polipropylenową P02 co nadaje obroży grubości i „powagi”. Ze względów wizualnych nie przeznaczona dla psów o małej czaszce z gładką sierścią np. dla chartów.

- estetyka:

taśma poliamidowa bardzo długo zachowuje swój połysk, strukturę i poziom twardości/miękkości przeciwieństwie do polipropylenu lub tym bardziej bawełny. W serii Venator zastosowano wyjątkowo wytrzymałą taśmę, która jak to poliamid miło układa się w dłoni przewodnika i na szyi psa, a zarazem jest chyba niezniszczalna przy zachowaniu parametrów(poziom twardości/miękkości, połysk). Dodatkowo w obroży OKP Venator 2,5 cm taśmę poliamidową w kolorze czarnym podszyto taśmą polipropylenową P02 w kolorze: oliwki

- bezpieczeństwo :

  • mocna klamra zatrzaskowa/ szlufka / regulacja (nie rozsuwa się i nie odpina samoistnie) – Duraflex
  • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi w kolorze oliwki
  • przekładane kółko zgrzewane w niklowanej powłoce antykorozyjnej podnosi wytrzymałość obroży na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami, a klamra zatrzaskowa w żadnym stopniu nie jest narażona na siłę psa (służy wówczas tylko do rozpinania przy ściąganiu/ zakładaniu obroży na szyję.

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii VENATOR są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

 Seria Simple : czarny, oliwka,  :  

 

 

 

 

 

Geo pistacja   +     Seria Łowiec:

 

 

 

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek , a czym niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL Venator:

Produkty serii Venator zostały uszyte z taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie i wysokim połysku w kolorze czarnym z wstawkami taśmy polipropylenowej P02 w kolorze oliwkowym z wykończeniem nitki poliestrowej w tym samym kolorze.  Zastosowanie taśmy poliamidowej o bardzo wysokiej jakość materiału daje akcesoriom niepowtarzalny wygląd, ale przede wszystkim wpływa na wysoki komfort użytkowania: nie obciera i nie powoduje odparzenia na szyi psa, idealnie się dopasowuje, relatywnie szybko wysycha (w przeciwieństwie np. do bawełny) nie „pali” dłoni i wygodnie układa się w niej. Taśma poliamidowa zachowuje estetykę materiału nawet przy długotrwałym użytkowaniu oraz charakteryzuje się wysoką /ponad przeciętną wytrzymałością na zerwania i przetarcia, a zarazem jest bardzo miła w dotyku. Wytrzymałość  taśmy poliamidowej S15 jest co najmniej 2 razy wyższa od standardowo używanej taśmy polipropylenowej i co najmniej 6-7 razy większa od taśmy bawełnianej o porównywalnej grubości.

Dostępna kolorystyka Venator: czarny + oliwka + nitka oliwka

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Venator  została zaopatrzona w estetyczne  karabinki w trzech wymiarach oraz odlewane lub zgrzewane kółka i dring’i

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje/dring’i/szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

Obroże na klik serii Venator. Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa, nie rozciąga się samodzielnie na regulacji. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: obroże taśmy pojedynczej S15 dla psów z drobniejszą czaszką oraz obroże z taśmy S15 podszytej taśmą polipropylenową w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i rodzaju zastosowanego materiału.

Obroże na klik przekładane serii Venator posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko wykonane z metalu zgrzewanego w powłoce niklowej. Kółko zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa – klamra nie jest w żaden sposób narażona na siłę psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: obroże taśmy pojedynczej S15 dla psów z drobniejszą czaszką oraz obroże z taśmy S15 podszytej taśmą polipropylenową w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i rodzaju zastosowanego materiału.

Smycze przepinane serii Venator uszyte z podwójnej taśmy poliamidowej S15 w kolorze czarnym wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk przewodnika psa, przypięcie dwóch psów. Dodatkowo część używana jako rączka została pogrubiona warstwą taśmy w kolorze oliwki – podwyższając walory funkcjonalne i estetyczne.

 Dwójniki Dw serii VENATOR są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka  i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej SP jak i tradycyjnej z rączką ST - na końcu smyczy. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość, czyli służy jako rozdzielacz , ale jednocześnie jako przedłużacz.

 Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii VENATOR są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw. Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii VENATOR są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięcia psów oraz kółka  i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw (dystans - szczególnie istotny przy pozostawieniu psów na "zostań" ). Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Dwójnik lub Mini smycz może byc dobrym rozwiązaniem wizualnym na połączenie - zestawienie ze sobą asortymentów z dwóch różnych /całkowicie odmiennych serii, przykładowo : Zestaw dla dwóch psów:

- seria Simple  limonka

+ seria Venator   :

 

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

         Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: Venator
Szerokość taśmy w cm : 2,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 40-58 cm
Grubość w mm: 3,0 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 80 gram
Materiał / taśma: Taśma poliamidowa S15 + podszycie taśma polipropylenowa P02
Wytrzymałość taśmy: 1350 daN
Elementy plastikowe: zatrzask / regulacja /szlufka - Duraflex
Okucia metalowe Kółko zgrzewane
Kolorystyka: 1 kolor: czarny + oliw (ca+o)

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.