obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1 __________________________________________________________________ KOLORYSTYKA : 6 kolorów

obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów
obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów obroża OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1   __________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 6 kolorów
Producent: Jagul
Kod produktu: OK Simple reflex 4,0 cm (40-63cm)1
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 33.00 zł
Cena netto: 26.83 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

HAFT numeru telefonu na obroży - 1szt :

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 1 warstwa polipropylen + taśma odblaskowa.                                

Obroża o regulowanym zakresie obwodu zapinana na zatrzask / Klik:

OK Simple Reflex 4,0 cm (40-63cm)1                dla średnich, dużych i bardzo dużch psów.

Dla Osób lubiących proste, sprawdzone rozwiązania przy optymalnym doborze elementów, bardzo bogatej kolorystyce i przystępnej cenie.

Cechy charakterystyczne obroży JAGUL OK Simple Refleks 4,0 cm (40-63cm)1:

- lekkość i miękkość dopasowana do średniego psa, a zarazem wytrzymałość materiałów i prawidłowy ich dobór:

 jedna warstw taśmy polipropylenowej P26 + taśma odblaskowa.

- estetyka:

taśma polipropylenowa standardowo i powszechnie używana do produkcji akcesoriów dla psów. W JAGUL Simple zastosowano taśmę o atrakcyjnym i ciekawym splocie aż w 6 żywych kolorach,

1. Pomarańcz + pomarańcz odblask.

2. Limonka + żółty odblask.

3. Oliwka + pomarańcz odblask.

4. Czarny + żółty odblask.

5. Czarny + pomarańcz odblask.

6. Pomarańcz + żółty odblask.

- bezpieczeństwo :

 • klamra zatrzaskowa/ szlufka / regulacja (nie rozsuwa się i nie odpina samoistnie) – Duraflex
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • Dring ITW Nexus.

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA   Gwarancją nie jest objęta taśma odblaskowa tzn srebrna - przy intensywnym używaniu (wycieranie o krzaki itp) część wgrzana może ulec starciu ( jak na kazdej taśmie tego typu)

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL Simple i Simple Reflex:

Produkty serii Simple zostały uszyte z jednej warstwy taśmy polipropylenowej P26 w atrakcyjnym i ciekawym splocie. Taśma nośna polipropylenowa (przez niektórych całkowicie błędnie nazywana nylonem) jest materiałem najbardziej powszechnym w produkcji akcesoriów dla zwierząt. Produkty wykonane z polipropylenu zyskały popularność wśród użytkowników ze względu na dużą wytrzymałość, bogactwo i nasycenie koloru, preferowaną sztywność oraz przystępną cenę. Wytrzymałość na zerwanie taśmy polipropylenowej jest 3-4 razy większa od wytrzymałości taśmy bawełnianej. Taśma polipropylenowa nie powoduje odparzeń na skórze psa, dobrze zachowuje się w kontakcie z wodą – relatywnie szybko wysycha.

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Simple została zaopatrzona w estetyczne karabinki w trzech wymiarach oraz zgrzewane dring’i i kółka.

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje /szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

   Obroże na klik serii Simple i Simple reflex Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa.

Obroże na klik przekładane OKP serii Simple posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko zgrzewane, które zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży.

Smycze tradycyjne ST serii Simple wyposażone są dodatkowo w praktyczny Dring umożliwiający wygodne przypięcie psa w pozycji „zostań”, czyli nie ma potrzeby przewiązywania lub przekładania smyczy.

Smycze przepinane SP serii Simple wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie psa na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk , prowadzenie / przypięcie dwóch psów.

Szelki typu in Step SzST serii Simple dzięki odpowiedniemu doborowi elementów i precyzyjnej budowie – idealnie dopasowują się do psów o różnej budowie ciała. W gamie szelek o regulowanych zakresach (czyli nie szytych dokładnie na miarę konkretnego psa) szelki JAGUL stanowią ponadprzeciętną jakość.

Dwójniki Dw serii Simple są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka  i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej SP jak i tradycyjnej z rączką ST - na końcu smyczy. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość, czyli służy jako rozdzielacz , ale jednocześnie jako przedłużacz.

Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii Simple są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw. Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii Simple są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięcia psów oraz kółka  i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw (dystans - szczególnie istotny przy pozostawieniu psów na "zostań" ). Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

       Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

 

 

     

 

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: Simple
Szerokość taśmy w cm : 4,0 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 40-63 cm
Grubość w mm: 2,4 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 95 gram
Materiał / taśma: Polipropylen P26 taśma pojedyńcza + taśma odblask
Wytrzymałość taśmy: 1300 daN
Elementy plastikowe: zatrzask /szlufka - Duraflex
Okucia metalowe Dring odlewany i regulacja zgrzewana
Kolorystyka: 5 kolorów

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.