mini smycz MS+1 CARBON 1,5 cm (85cm)1 ______________________________________________________________________ Mini Smycz dla drugiego psa. KOLORYSTYKA : czarny + WIELOKOLOROWA NIĆ

mini smycz MS+1 CARBON 1,5 cm (85cm)1         ______________________________________________________________________           Mini Smycz dla drugiego psa.        KOLORYSTYKA : czarny + WIELOKOLOROWA NIĆ
mini smycz MS+1 CARBON 1,5 cm (85cm)1         ______________________________________________________________________           Mini Smycz dla drugiego psa.        KOLORYSTYKA : czarny + WIELOKOLOROWA NIĆ mini smycz MS+1 CARBON 1,5 cm (85cm)1         ______________________________________________________________________           Mini Smycz dla drugiego psa.        KOLORYSTYKA : czarny + WIELOKOLOROWA NIĆ
Producent: Jagul
Kod produktu: MS+1 Carbon1,5 cm (85cm)1
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 13.50 zł
Cena netto: 10.98 zł

Dostępne opcje


usługa na życzenie - zmiana dł:

Zmiana rozmiaru karabińczyka :

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

      Taśma: 1 warstwa poliamid + nić wielokolorowa

  Mini Smycz dla drugiego psa : MS+1 CARBON 1,5 cm ( 85 cm )1:     

Dla Osób lubiących produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz dużym komforcie użytkowania, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów z idealnym doborem elementów. Produkty serii Carbon tworzą ze sobą niepozorne, a zarazem ciekawe rozwiązania „wizualne

Cechy charakterystyczne mini smyczy do prowadzenia drugiego psa MS+1 Carbon 1,5 cm (85cm)1:

- estetyka: taśma poliamidowa o bardzo ścisłym i eleganckim splocie wykończoa wielokolorową nitką.

Mini Smycz +1 może byc dobrym rozwiązaniem wizualnym na połączenie - zestawienie ze sobą asortymentów z dwóch różnych /całkowicie odmiennych serii, przykładowo : Zestaw dla dwóch psów:

- seria Carbon 

+ seria Carbon PASY  :

 

- funkcjonalność:  Mini smycz słuzy do przypięcia drugiego psa do smyczy własciwej:

 • można ją zastosowac do smyczy przepinanej SP .
 • działa na zasadzie rozgałęźnika przypinanego do kółka przy smyczy właściwej - nie wydłużając jej niepotrzebnie,
 • całkowita długośc wynosi 80 cm / co daję około 160 cm(i więcej, tj w zależności od zastosowanej smyczy przepinanej) dystansu miedzy psami   - na życzenie Klienta może zostac wykonana mini smycz MS+1 o innej długości  - jako opcja usługi dodatkowej płatna + 1 zł  (wydłużenie o 30 cm maksymalnie),
* Używając smyczy automatycznej nigdy nie nauczymy psa żeby nie ciągnął. Smycz automatyczna jakoby „wymusza” u psa ciągnięcie.

- bezpieczeństwo :

 • mocna poliamidowa taśma
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • karabińczyk  - 2 szt - w średnim rozmiarze – 6 cm długości, : wszystkie elementy  z wykończeniem antykorozyjnej powłoki niklowej

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii Carbon są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

  - Seria Carbon CZERWONY + czerń + nitka multikolor:

  GEO: czarny:

 

 

  - Seria Carbon CZERŃ + nitka multikolor:

  GEO: czarny, malina, chaber, pistacja: 

 

  - Seria Carbon CHABER + czerń + nitka multikolor:

  GEO: chaber, czarny,:

 

 

  - Seria Carbon ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor:

  GEO: pistacja, czarny:

 

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek i niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL Carbon:

Produkty serii Carbon zostały uszyte z taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie i wysokim połysku w kolorze czarnym z wstawkami taśmy polipropylenowej P02 w kolorach : chabrowym, żółtym lub czerwonym z wykończeniem nitki poliestrowej wielokolorowej tzw. multikolor.  Zastosowanie taśmy poliamidowej o bardzo wysokiej jakość materiału daje akcesoriom niepowtarzalny wygląd, ale przede wszystkim wpływa na wysoki komfort użytkowania: nie obciera i nie powoduje odparzenia na szyi psa, idealnie się dopasowuje, relatywnie szybko wysycha (w przeciwieństwie np. do bawełny) nie „pali” dłoni i wygodnie układa się w niej. Taśma poliamidowa zachowuje estetykę materiału nawet przy długotrwałym użytkowaniu oraz charakteryzuje się wysoką /ponad przeciętną wytrzymałością na zerwania i przetarcia, a zarazem jest bardzo miła w dotyku. Wytrzymałość  taśmy poliamidowej S15 jest co najmniej 2 razy wyższa od standardowo używanej taśmy polipropylenowej i co najmniej 6-7 razy większa od taśmy bawełnianej o porównywalnej grubości.

Dostępna kolorystyka Carbon:

1.Czarny+chaber2. Czarny+żółty3. Czarny+czerwony,

Dostępna kolorystyka Carbon PASY:

               4.Czarny+kolorowe pasy

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Carbon została zaopatrzona w estetyczne  karabinki w trzech wymiarach oraz odlewane lub zgrzewane kółka i dring’i

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje/dring’i/szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

 PRODUKTY         

Obroże na klik serii Carbon Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa.

Obroże na klik przekładane serii Carbon posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko zgrzewane, które zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży.

Smycze przepinane serii Carbon wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie psa na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk , prowadzenie / przypięcie dwóch psów.

Dwójniki Dw serii Carbon są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka  i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej SP jak i tradycyjnej z rączką ST - na końcu smyczy. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość, czyli służy jako rozdzielacz , ale jednocześnie jako przedłużacz.

Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii Carbon są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw. Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii Carbon są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięcia psów oraz kółka  i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw (dystans - szczególnie istotny przy pozostawieniu psów na "zostań" ). Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

         Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

 

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: Carbon
Szerokość taśmy w cm : 1,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 80cm / dystans miedzy psami około 160 cm
Grubość w mm: 1,9 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 50 gram
Materiał / taśma: Poliamid S15
Wytrzymałość taśmy: 750 daN
Rozmiar karabińczyka średni - 6 cm
Kolorystyka: 1 kolor: czarny + wielokolorowa nitka

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.