obroża OK HUNTER 2,5 cm (M35-50cm)1 __________________________________________________________ KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka i RÓŻ + oliwka

obroża OK HUNTER 2,5 cm (M35-50cm)1     __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka
obroża OK HUNTER 2,5 cm (M35-50cm)1     __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka obroża OK HUNTER 2,5 cm (M35-50cm)1     __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka
Producent: Jagul
Kod produktu: OK Hunter 2,5 cm (M35-50cm)1
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 30.00 zł
Cena netto: 24.39 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 1 warstwa polipropylen + naszycie poliamid.                               

Obroża o regulowanym zakresie obwodu zapinana na zatrzask / Klik:

OK Hunter 2,5 cm (M35-50cm)1                dla średnich i dużych psów.

Dla Osób lubiących proste, sprawdzone rozwiązania przy optymalnym doborze elementów. Seria Hunter ze względu na kolorystykę: pomarańcz + oliwka oraz ostry róż + oliwka i rodzaj akcesoriów jest dedykowana Kolegom myśliwym i wszystkim tym, którzy poszukują rzadko spotykanych rozwiązań.

Cechy charakterystyczne obroży JAGUL OK Hunter 2,5 cm (M35-50cm)1:

- ciężar i wytrzymałość materiałów oraz prawidłowy dobór elementów idealnie dopasowany do średniego i dużego psa:

jedna warstwa taśmy polipropylenowej P26 z naszyciem dekoracyjnej taśmy poliamidowej S02.

- estetyka:

taśma polipropylenowa standardowo i powszechnie używana do produkcji akcesoriów dla psów. W JAGUL Hunter zastosowano taśmę o atrakcyjnym i ciekawym splocie w kolorze pomarańczowym, która została urozmaicona poliamidowym naszyciem w kolorze oliwkowym,

- bezpieczeństwo :

 • klamra zatrzaskowa/ szlufka / regulacja (nie rozsuwa się i nie odpina samoistnie) – Duraflex
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • Dring metalowy zgrzewany
 • dodatkowo uchwyt na zawieszkę ID

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii HUNTER są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

- Seria Łowiec: oliwka + zieleń myśliwska

 

- Seria Simple : pomarańcz, oliwka, róż:

 

- Seria Geo: pistacja:

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek , a czym niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

 

            Charakterystyka produktów JAGUL Hunter:

Produkty serii Hunter zostały uszyte z jednej lub dwóch (w zależności od produktu) warstwy taśmy polipropylenowej P26 w atrakcyjnym i ciekawym splocie w kolorze nasyconym pomarańczowym lub różowym. Na taśmę bazową została naszyta dekoracyjna taśma poliamidowa S03 w kolorze oliwkowym standardowo wykorzystywana przez służby wojskowe. Taśma nośna polipropylenowa (przez niektórych całkowicie błędnie nazywana nylonem) jest materiałem najbardziej powszechnym w produkcji akcesoriów dla zwierząt. Produkty wykonane z polipropylenu zyskały popularność wśród użytkowników ze względu na dużą wytrzymałość, bogactwo i nasycenie koloru, preferowaną sztywność. Wytrzymałość na zerwanie taśmy polipropylenowej jest 3-4 razy większa od wytrzymałości taśmy bawełnianej. Taśma polipropylenowa nie powoduje odparzeń na skórze psa, dobrze zachowuje się w kontakcie z wodą – relatywnie szybko wysycha.

Dostępna kolorystyka : w taśmie o szerokości 1,5cm, 2,0cm, 2,5cm, 4,0cm:

1.Pomarańczowy + Oliwka       2.Różowy + Oliwka 

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Hunter została zaopatrzona w estetyczne karabinki w trzech wymiarach oraz zgrzewane dring’i i kółka.

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje /szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                   

 PRODUKTY         

Obroże na klik serii Hunter Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa.

Obroże na klik przekładane serii Hunter posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko zgrzewane, które zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży.

Smycze przepinane serii Hunter wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie psa na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk , prowadzenie / przypięcie dwóch psów.

Dwójniki Dw serii Hunter są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka  i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej SP jak i tradycyjnej z rączką ST - na końcu smyczy. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość, czyli służy jako rozdzielacz , ale jednocześnie jako przedłużacz.

Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii Hunter są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw. Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii Hunter są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięcia psów oraz kółka  i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw (dystans - szczególnie istotny przy pozostawieniu psów na "zostań" ). Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Dwójnik lub Mini Smycz może byc dobrym rozwiązaniem wizualnym na połączenie - zestawienie ze sobą asortymentów z dwóch różnych /całkowicie odmiennych serii, przykładowo : Zestaw dla dwóch psów:

- seria Hunter  pomarańcz+oliwka

+ seria Geo pistacja  :

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

         Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: HUNTER
Szerokość taśmy w cm : 2,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 35-50 cm
Grubość w mm: 3,1 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 47 gram
Materiał / taśma: taśma polipropylenowa T26 + naszycie taśma poliamidowa S02
Wytrzymałość taśmy: 800 daN
Elementy plastikowe: zatrzask / regulacja /szlufka/dring - Duraflex
Okucia metalowe Dring zgrzewany
Kolorystyka: 2 kolory: Pomarańczowy+Oliwka, Różowy+Oliwka
Uwagi: dodatkowo uchwyt na zawieszkę ID

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.