smycz przepinana SP Lovec 2,0 /2,5 cm (240 cm )2 ________________________________________________________________ KOLORYSTYKA : MIÓD + OLIWKA + NEON Pomarańcz

smycz przepinana SP Lovec 2,0 /2,5 cm (240 cm )2  ________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : MIÓD + OLIWKA + NEON Pomarańcz
smycz przepinana SP Lovec 2,0 /2,5 cm (240 cm )2  ________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : MIÓD + OLIWKA + NEON Pomarańcz smycz przepinana SP Lovec 2,0 /2,5 cm (240 cm )2  ________________________________________________________________    KOLORYSTYKA : MIÓD + OLIWKA + NEON Pomarańcz
Producent: Jagul
Kod produktu: SP Lovec 2,0/2,5 cm (240cm)2
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 49.50 zł
Cena netto: 40.24 zł

Dostępne opcje


Zmiana rozmiaru karabińczyka :

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 2 warstwy: taśma poliamidowa o bardzo ścisłym splocie w kolorze : MIÓD 2,5cm szerokości + taśma polipropylenowa w kolorze: OLIWKI 2,0cm szerokości.  część raczkowa dodatkowo z naszyciem dekoracyjnym NEON POMARAŃCZ

 

Smycz Przepinana SP Lovec 2,0cm / 2,5cm (240cm)2:            dla średnich i dużych psów.

Dla Osób lubiących produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz dużym komforcie użytkowania, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów z idealnym doborem elementów. Produkty serii LOVEC to elegancja wykonania, funkcjomalność.

Cechy charakterystyczne smyczy przepinanej SP Lovec 2,0 /2,5cm (240cm)2 :

- lekkość i miękkość dopasowana do średniego i dużego psa, a zarazem wytrzymałość materiałów i prawidłowy ich dobór:

 jedna warstw taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie wykończona nitką w kolorze oliwki oraz podszyta oliwkową taśmą polipropylenową P26 - poliamid nadaję siły i miekkości, natomiast polipropylen więcej twardości . Smycz serii Lovec jest miększa od smyczy serii Hunter , ale twardsza od serii Venator, czy Carbon, seria GEO i Łowiec  ma podobną twardość / miękkość do LOVEC.

- estetyka:

taśma poliamidowa bardzo długo zachowuje swój połysk, strukturę i poziom twardości/miękkości w przeciwieństwie do polipropylenu lub tym bardziej bawełny. W serii LOVEC zastosowano wyjątkowo wytrzymałą taśmę, która jak to poliamid miło układa się w dłoni przewodnika i na szyi psa, a zarazem jest chyba niezniszczalna przy zachowaniu parametrów(poziom twardości/miękkości, połysk),

- funkcjonalność:  smycz przepinana jest najbardziej funkcjonalnym rodzajem smyczy dla każdego człowieka i jego psa. Smycz przepinana posiada wiele zastosowań:

 • pozwala na prowadzenie psa na trzech długościach smyczy
 • pozwala na prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy,
 • pozwala na przypięcie psa przy odłożeniu na trzech różnych długościach,
 • pozwala na prowadzenie psa przy wolnych rękach przewodnika/ smycz przewieszona przez ramię
 • DODATKOWY Dring pozwalający skrócić lub wydłużyć smycz o 25cm - co daje możliwość lepszego dopasowania długości smyczy do konkretnej pary : człowiek /pies, oraz umożliwia wygodne uzywanie tej samej smyczy prze osoby o róźnym wzroście, przykładowo:  180cm i 160cm. .

* Używając smyczy automatycznej nigdy nie nauczymy psa żeby nie ciągnął. Smycz automatyczna jakoby „wymusza” u psa ciągnięcie.

- bezpieczeństwo :

 • mocna poliamidowa taśma z wypełnieniem
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • dwa karabińczyki w średnim rozmiarze M2,0  – 6 cm długości, i M2,5 - 6 cm długości  Dringi – 3 szt zgrzewane, kółko z logo JAGUL odlewane - 1 szt wszystkie elementy posiadają wykończenie w antykorozyjnej powłoce niklowej . Możliwość wymiany karabińczyków na większe/cięższe/mocniejsze. tj na XL 2,0 i XL 2,5

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii LOVEC są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

Seria GEO Melange:

 

 

 

 

 

Seria Simple : pomarńcz, oliwka,  :  

 

 

 

 

 

Seria Łowiec:

 

 

 

 

 

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek , a czym niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL LOVEC:     

Produkty serii Lovec zostały uszyte z taśmy poliamidowej S15 i S12 o bardzo ścisłym splocie i wysokim połysku w kolorze Miodowym z wstawkami taśmy polipropylenowej P02 i P26 w kolorze oliwkowym z wykończeniem nitki poliestrowej w tym samym kolorze .  Zastosowanie taśmy poliamidowej o bardzo wysokiej jakość materiału daje akcesoriom niepowtarzalny wygląd, ale przede wszystkim wpływa na wysoki komfort użytkowania: nie obciera i nie powoduje odparzenia na szyi psa, idealnie się dopasowuje, relatywnie szybko wysycha (w przeciwieństwie np. do bawełny) nie „pali” dłoni i wygodnie układa się w niej. Taśma poliamidowa zachowuje estetykę materiału nawet przy długotrwałym użytkowaniu oraz charakteryzuje się wysoką /ponad przeciętną wytrzymałością na zerwania i przetarcia, a zarazem jest bardzo miła w dotyku. Wytrzymałość  taśmy poliamidowej S15 i S12 jest co najmniej 2 razy wyższa od standardowo używanej taśmy polipropylenowej i co najmniej 6-7 razy większa od taśmy bawełnianej o porównywalnej grubości.

Dostępna kolorystyka LOVEC:  miód+ nitka oliwka (A),  miód+ podszycie oliwka (B),    miód+ neon pomarańcz+ nitka oliwka (C),   miód+ neon pomarańcz+ podszycie oliwka (D)

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Venator  została zaopatrzona w estetyczne  karabinki w trzech wymiarach oraz odlewane lub zgrzewane kółka i dring’i

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje/dring’i/szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

Obroże na klik serii LOVEC. Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa, nie rozciąga się samodzielnie na regulacji. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: obroże taśmy pojedynczej S15 i S12 dla psów z drobniejszą czaszką oraz obroże z taśmy S15 i S12 podszytej taśmą polipropylenową w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i rodzaju zastosowanego materiału.

Obroże na klik przekładane serii LOVEC posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko wykonane z metalu zgrzewanego w powłoce niklowej. Kółko zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa – klamra nie jest w żaden sposób narażona na siłę psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: obroże taśmy pojedynczej S15 i S12 dla psów z drobniejszą czaszką oraz obroże z taśmy S15 i S12 podszytej taśmą polipropylenową w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i rodzaju zastosowanego materiału.

Smycze przepinane serii LOVEC uszyte z warstwy taśmy poliamidowej S15 oraz drugiej warstwy tasmy polipropylenowej P26 w kolorze miodowym  wyposażone są w dwa lub trzy (w zależności od długości smyczy )Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk przewodnika psa, przypięcie dwóch psów. Smycze serii Lovec ze względu na zastosowany materiał są miększe od smyczy serii Hunter , zbliżone do serii Geo i sztywniejsze/twardsze od pozostałych.

 Dwójniki Dw serii LOVEC są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka  i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej SP jak i tradycyjnej z rączką ST - na końcu smyczy. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość, czyli służy jako rozdzielacz , ale jednocześnie jako przedłużacz.

 Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii LOVEC są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw. Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii LOVEC są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięcia psów oraz kółka  i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw (dystans - szczególnie istotny przy pozostawieniu psów na "zostań" ). Mini smycz MS+1 może byc dołączana jedynie do smyczy przepinanej SP - w miejscu kółka.

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

         Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: LOVEC
Szerokość taśmy w cm : 2,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 240 cm
Grubość w mm: 4 mm / 4,5 mm część rączkowa
Waga w gramach / Pojemność w ml: 220 gram
Materiał / taśma: taśma poliamidowa S15 o szerokości 2,5cm pojedyncza MIÓD + taśma polipropylenowa P26 o szerokości 2,0cm OLIWKA + na części raczkowej taśma poliestrowa NEON POMARAŃCZ
Wytrzymałość taśmy: 1250 daN
Okucia metalowe kółko odlewane, dringi zrzewane
Rozmiar karabińczyka standardowo M 2,0 i M 2,5 - możliwość wymiany na 2 szt karbińczyków L 2,0
Kolorystyka: 1 kolor: miód + oliwki +neon pomarańcz

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.