smycz przepinana SP Carbon PASY 2,5 cm (240cm)2 _______________________________________________________ KOLORYSTYKA : kolorowe paski + czerń

smycz przepinana SP Carbon PASY 2,5 cm (240cm)2   _______________________________________________________ KOLORYSTYKA : kolorowe paski + czerń
Producent: Jagul
Kod produktu: SP Carbon pasy 2,5 cm (240cm)2
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 48.00 zł
Cena netto: 39.02 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 2 warstwy: bardzo mocny poliamid + polipropylen.                       

Smycz Przepinana : SP Carbon PASY 2,5 cm (240cm)2                   

Dla Osób lubiących produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz dużym komforcie użytkowania, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów z idealnym doborem elementów. Produkty serii Carbon tworzą ze sobą niepozorne, a zarazem ciekawe rozwiązania „wizualne”.

Cechy charakterystyczne smyczy przepinanej SP Carbon PASY 2,5 cm (240cm)2:

- wysoki komfort użytkowania: Dzięki temu, iż smycz serii Carbon wykonana jest z dwóch warstw taśmy: poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie oraz warstwy taśmy polipropylenowej wzorzystej / kolorowe pasy bardzo dobrze leży w dłoni

- estetyka: taśma poliamidowa bardzo długo zachowuje swój połysk, strukturę i poziom twardości/miękkości w przeciwieństwie do polipropylenu lub tym bardziej bawełny. W serii Carbon zastosowano wyjątkowo wytrzymałą taśmę, która jak to poliamid miło układa się w dłoni przewodnika i na szyi psa, a zarazem jest chyba niezniszczalna przy zachowaniu parametrów(poziom twardości/miękkości, połysk). Dodatkowo w smyczach Carbon taśmę poliamidową w kolorze czarnym uzupełniono wzorzystą taśmą polipropylenową.

- funkcjonalność:  smycz przepinana jest najbardziej funkcjonalnym rodzajem smyczy dla każdego człowieka i jego psa. Smycz przepinana posiada wiele zastosowań:

 • pozwala na prowadzenie psa na trzech długościach smyczy , około: 210 cm lub 160 cm lub 130 cm
 • pozwala na prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy,
 • pozwala na przypięcie psa przy odłożeniu na trzech różnych długościach,
 • pozwala na prowadzenie psa przy wolnych rękach przewodnika/ smycz przewieszona przez ramię

* Używając smyczy automatycznej nigdy nie nauczymy psa żeby nie ciągnął. Smycz automatyczna jakoby „wymusza” u psa ciągnięcie.

- bezpieczeństwo :

 • dwie warstwy taśmy,
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • dwa karabińczyki w dużym rozmiarze – 8 cm długości, Dringi – 2 szt zgrzewane, kółko odlewane z logo JAGUL - 1 szt,  wszystkie elementy posiadają wykończenie w antykorozyjnej powłoce niklowej

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii Carbon PASY są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

- Seria Carbon: czarny+multikolor, chaber, czerwony, żółty:

 

- Seria Geo : chaber, malina, pistacja:

 

- Seria Simple: czerwony, limonka, niebieski:                                            

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek i niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL Carbon PASY :

Produkty serii Carbon PASY zostały uszyte z taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie i wysokim połysku w kolorze czarnym oraz wzorzystej (kolorowe pasy) taśmy polipropylenowej .  Zastosowanie taśmy poliamidowej o bardzo wysokiej jakość materiału daje akcesoriom niepowtarzalny wygląd, ale przede wszystkim wpływa na wysoki komfort użytkowania: nie obciera i nie powoduje odparzenia na szyi psa, idealnie się dopasowuje, relatywnie szybko wysycha (w przeciwieństwie np. do bawełny) nie „pali” dłoni i wygodnie układa się w niej. Taśma poliamidowa zachowuje estetykę materiału nawet przy długotrwałym użytkowaniu oraz charakteryzuje się wysoką /ponad przeciętną wytrzymałością na zerwania i przetarcia, a zarazem jest bardzo miła w dotyku. Wytrzymałość taśmy poliamidowej S15 jest co najmniej 2 razy wyższa od standardowo używanej taśmy polipropylenowej i co najmniej 6-7 razy większa od taśmy bawełnianej o porównywalnej grubości.

Dostępna kolorystyka Carbon:

1.Czarny+chaber2. Czarny+żółty3. Czarny+czerwony,

Dostępna kolorystyka Carbon PASY:

               4.Czarny+kolorowe pasy

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Carbon została zaopatrzona w estetyczne  karabinki w trzech wymiarach oraz odlewane lub zgrzewane kółka i dring’i

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje/dring’i/szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

   Obroże na klik OK serii Carbon PASY . Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa, nie rozciąga się samodzielnie na regulacji. Obroże są wykonane z dwóch warstw taśmy (prócz obroży o szerokości 1,5 cm/1): czarnej i wzorzystej w pasy tworząc efektowny margines (prócz obroży o szerokości 4,0cm gdzie zastosowano dwie warstwy taśmy kolorowej. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i zastosowanych materiałów.

    Obroże na klik przekładane OKP serii Carbon PASY posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko wykonane z metalu kółko odlewane z logo JAGUL. Kółko zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa – klamra nie jest w żaden sposób narażona na siłę psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i zastosowanych materiałów.

Smycze tradycyjne ST serii Carbon PASY uszyte z dwóch warstw taśmy: poliamidowej S15 w kolorze czarnym oraz polipropylenowej wzorzystej /PASY wyposażone są w rączkę. Smycze zostały dodatkowo zaopatrzone w praktyczny Dring umożliwiający skrócenie smyczy o około połowę lub wygodne przypięcie psa w pozycji „zostań”, czyli nie ma potrzeby przewiązywania lub przekładania smyczy

Smycze przepinane SP serii Carbon PASY uszyte z dwóch warstw taśmy: poliamidowej S15 w kolorze czarnym oraz polipropylenowej wzorzystej /PASY wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk przewodnika psa, przypięcie dwóch psów.

Dwójniki Dw serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka z logo JAGUL i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej jak i tradycyjnej z rączką. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość.

Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięci psów oraz kółka odlewanego z logo JAGUL i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw.

Szelki typu Guard SzG serii Carbon PASY dzięki odpowiedniemu doborowi elementów i precyzyjnej budowie – idealnie dopasowują się do psów o różnej budowie ciała. W gamie szelek o regulowanych zakresach (czyli nie szytych dokładnie na miarę konkretnego psa) szelki JAGUL stanowią ponadprzeciętną jakość.

Dwójnik lib Mini smycz może byc dobrym rozwiązaniem wizualnym na połączenie - zestawienie ze sobą asortymentów z dwóch różnych /całkowicie odmiennych serii, przykładowo : Zestaw dla dwóch psów:

- seria Carbon  Pasy

+ seria Geo pistacja  :

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

       Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: Carbon Pasy
Szerokość taśmy w cm : 2,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 240/ 210/160/130
Grubość w mm: 3,2 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 255 gram
Materiał / taśma: Jedna warstwa taśmy poliamidowej S15 + taśma polipropylenowa wzorzysta
Wytrzymałość taśmy: 1500 daN
Okucia metalowe Dringi zgrzewane i kółko odlewane
Rozmiar karabińczyka duży - 8 cm
Kolorystyka: 1 kolor: kolorowe paski

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.