Smycze

Smycze

Utrzymanie pupila w zasięgu ręki ma duże znaczenie, jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo. Smycze dla psa są wobec tego niezbędnymi akcesoriami podczas codziennych wędrówek czy też porannego joggingu w towarzystwie Twojego przyjaciela. Wytrzymałe wyposażenie w wersji krótkiej, długiej, przepinanej – w zależności od wieku i charakteru psiaka wybierać można spośród wariantów dopasowanych do jego potrzeb. Sprawdź modele znajdujące się w asortymencie i dobierz najlepsze z nich.

Wytrzymałe i różnokolorowe smycze

Przygotowane akcesoria umożliwiają prowadzenie czworonogów na różnych długościach. Wykonane z podwójnych warstw taśmy poliamidowej zachowują odporność na zniszczenia i jednocześnie gwarantują wysoki komfort użytkowania, ponieważ dobrze leżą w dłoni. Długa lub krótka, wytrzymała smycz dla psa przepinana występuje w wielu kolorach oraz szerokościach. Dzięki temu spersonalizujesz zestaw z obrożą na wiele sposobów. Już teraz wybierz niezbędne wyposażenie z dodatkowymi elementami – dwójnikami czy rozdzielaczami.

Smycze różnego rodzaju:      - tradycyjne z raczką ST,      - przepinane SP,      - krótkie SK,      - dwójniki  Dw,      - przedłużacze Pr,

Szerokości taśmy:                     1,0 cm; 1,5 cm; 2,0 cm; 2,5 cm;

Smycze serii:                              SIMPLE, GEO, CARBON, JAGULIK, HUNTER, ŁOWIEC, VENATOR

Sprecyzuj wyszukiwanie

WS TRADE Sławomir Wic © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.