smycz przepinana SP Carbon 1,5 cm (240cm)2 _____________________________________________________________________ 3...kolory: CZERWONY/ CHABER/ ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor

smycz przepinana SP Carbon 1,5 cm (240cm)2    _____________________________________________________________________     3...kolory: CZERWONY/ CHABER/ ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor
smycz przepinana SP Carbon 1,5 cm (240cm)2    _____________________________________________________________________     3...kolory: CZERWONY/ CHABER/ ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor smycz przepinana SP Carbon 1,5 cm (240cm)2    _____________________________________________________________________     3...kolory: CZERWONY/ CHABER/ ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor smycz przepinana SP Carbon 1,5 cm (240cm)2    _____________________________________________________________________     3...kolory: CZERWONY/ CHABER/ ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor
Producent: Jagul
Kod produktu: SP Carbon 1,5 cm (240cm)2
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 40.50 zł
Cena netto: 32.93 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 2 warstwy bardzo mocnej taśmy - poliamid + uzupełnienie części rączkowej w taśmie polipropylenowej. 

Smycz Przepinana : SP Carbon 1,5 cm (240cm) 2      

Dla Osób lubiących produkty o wysokiej jakości i estetyce oraz dużym komforcie użytkowania, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów z idealnym doborem elementów. Produkty serii Carbon tworzą ze sobą niepozorne, a zarazem ciekawe rozwiązania „wizualne”.

Cechy charakterystyczne smyczy przepinanej SP Carbon 1,5 cm (240cm) 2:

- wysoki komfort użytkowania: Dzięki temu, iż smycz serii Carbon wykonana jest z dwóch warstw taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie bardzo dobrze leży w dłoni, część przeznaczona na rączkę została dodatkowo pogrubiona wstawką z taśmy polipropylenowej P02 w kolorze, taka smycz bardzo dobrze leży w dłoni i nie skręca się.

- estetyka: taśma poliamidowa bardzo długo zachowuje swój połysk, strukturę i poziom twardości/miękkości w przeciwieństwie do polipropylenu lub tym bardziej bawełny. W serii Carbon zastosowano wyjątkowo wytrzymałą taśmę, która jak to poliamid miło układa się w dłoni przewodnika i na szyi psa, a zarazem jest chyba niezniszczalna przy zachowaniu parametrów(poziom twardości/miękkości, połysk). Dodatkowo w smyczach Carbon taśmę poliamidową w kolorze czarnym uzupełniono taśmą polipropylenową P02 w kolorze: chaber, żółty lub czerwony i wykończono nitką poliestrową wielokolorową(tzw.multicolor)

- funkcjonalność:  smycz przepinana jest najbardziej funkcjonalnym rodzajem smyczy dla każdego człowieka i jego psa. Smycz przepinana posiada wiele zastosowań:

 • pozwala na prowadzenie psa na trzech długościach smyczy:    215cm lub 160 cm lub 125 cm
 • pozwala na prowadzenie dwóch psów na jednej smyczy,
 • pozwala na przypięcie psa przy odłożeniu na trzech różnych długościach,
 • pozwala na prowadzenie psa przy wolnych rękach przewodnika/ smycz przewieszona przez ramię 
 • * Używając smyczy automatycznej nigdy nie nauczymy psa żeby nie ciągnął. Smycz automatyczna jakoby „wymusza” u psa ciągnięcie.

- bezpieczeństwo :

 • dwie warstwy mocnej poliamidowa taśmy z dodatkowo wzmocniona częścią przeznaczoną na rączkę
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • dwa karabińczyki w średnim rozmiarze – 6 cm długości, Dringi – 2 szt zgrzewane, kółko zgrzewane- 1 szt wszystkie elementy posiadają wykończenie w antykorozyjnej powłoce niklowej

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

       

         

          Produkty serii Carbon są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

  - Seria Carbon CZERWONY + czerń + nitka multikolor:

  GEO: czarny:

 

 

  - Seria Carbon CZERŃ + nitka multikolor:

  GEO: czarny, malina, chaber, pistacja: 

 

  - Seria Carbon CHABER + czerń + nitka multikolor:

  GEO: chaber, czarny,:

 

 

  - Seria Carbon ŻÓŁTY + czerń + nitka multikolor:

  GEO: pistacja, czarny:

 

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek i niższy pies tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna / może być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

Charakterystyka produktów JAGUL Carbon:

Produkty serii Carbon zostały uszyte z taśmy poliamidowej S15 o bardzo ścisłym splocie i wysokim połysku w kolorze czarnym z wstawkami taśmy polipropylenowej P02 w kolorach : chabrowym, żółtym lub czerwonym z wykończeniem nitki poliestrowej wielokolorowej tzw. multikolor.  Zastosowanie taśmy poliamidowej o bardzo wysokiej jakość materiału daje akcesoriom niepowtarzalny wygląd, ale przede wszystkim wpływa na wysoki komfort użytkowania: nie obciera i nie powoduje odparzenia na szyi psa, idealnie się dopasowuje, relatywnie szybko wysycha (w przeciwieństwie np. do bawełny) nie „pali” dłoni i wygodnie układa się w niej. Taśma poliamidowa zachowuje estetykę materiału nawet przy długotrwałym użytkowaniu oraz charakteryzuje się wysoką /ponad przeciętną wytrzymałością na zerwania i przetarcia, a zarazem jest bardzo miła w dotyku. Wytrzymałość  taśmy poliamidowej S15 jest co najmniej 2 razy wyższa od standardowo używanej taśmy polipropylenowej i co najmniej 6-7 razy większa od taśmy bawełnianej o porównywalnej grubości.

Dostępna kolorystyka Carbon:

1.Czarny+chaber2. Czarny+żółty3. Czarny+czerwony,

Dostępna kolorystyka Carbon PASY:

               4.Czarny+kolorowe pasy

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Carbon została zaopatrzona w estetyczne  karabinki w trzech wymiarach oraz odlewane lub zgrzewane kółka i dring’i

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje/dring’i/szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

Obroże na klik serii Carbon. Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa, nie rozciąga się samodzielnie na regulacji. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: taśma pojedyncza S15 dla psów z drobniejszą czaszką oraz taśma S15 podszyta taśmą w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i zastosowanych materiałów.

    Obroże na klik przekładane serii Carbon posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko wykonane z metalu zgrzewanego w powłoce niklowej. Kółko zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa – klamra nie jest w żaden sposób narażona na siłę psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży. W zależności od wielkości i budowy psa można precyzyjnie dopasować rodzaj obroży: taśma pojedyncza S15 dla psów z drobniejszą czaszką oraz taśma S15 podszyta taśmą w kolorze dla psów o mocniejszej czaszce lub z dłuższym włosem. W specyfikacji produktów załączony jest konkretny opis każdego z nich cd grubości obroży i zastosowanych materiałów.

Smycze tradycyjne serii Carbon uszyte z podwójnej taśmy poliamidowej S15 w kolorze czarnym wyposażone są w ergonomiczną rączkę (22cm) z pogrubieniem w kolorze : chaber, żółty lub czerwony. Smycze zostały dodatkowo zaopatrzone w praktyczne kółko umożliwiające skrócenie smyczy o około połowę lub wygodne przypięcie psa w pozycji „zostań”, czyli nie ma potrzeby przewiązywania lub przekładania smyczy

Smycze przepinane serii Carbon uszyte z podwójnej taśmy poliamidowej S15 w kolorze czarnym wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk przewodnika psa, przypięcie dwóch psów. Dodatkowo część używana jako rączka została pogrubiona warstwą taśmy w kolorze: chaber, żółty lub czerwonym – podwyższając walory funkcjonalne i estetyczne.

Szelki typu in Step serii Carbon dzięki odpowiedniemu doborowi elementów i precyzyjnej budowie – idealnie dopasowują się do psów o różnej budowie ciała. W gamie szelek o regulowanych zakresach (czyli nie szytych dokładnie na miarę konkretnego psa) szelki JAGUL stanowią ponadprzeciętną jakość.

Dwójniki Dw serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, kółka z logo JAGUL i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala przypiąć go do smyczy przepinanej jak i tradycyjnej z rączką. Dwójnik tego typu wydłuża smycz o swoją długość.

Mini smycze dla drugiego psa MS+1 serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z jednego odcinka taśmy w odpowiednim wymiarze i dwóch karabińczyków – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw.

Mini smycze dla drugiego i trzeciego psa MS+2 serii Carbon PASY są praktycznym rozwiązaniem dla posiadaczy dwóch i więcej psów. Składają się z: z dwóch odcinków taśmy w odpowiednim wymiarze, dwóch karabińczyków do przypięci psów oraz kółka odlewanego z logo JAGUL i karabińczyka do spięcia mini smyczy MS+2 ze smyczą przepinana SP – taka budowa rozgałęźnika pozwala na przypięcie do smyczy przepinanej drugiego psa i trzeciego psa, nie wydłuża smyczy, a zarazem pozostawia psom większy dystans między sobą niż standardowy dwójnik Dw.

Dwójnik lib Mini smycz może byc dobrym rozwiązaniem wizualnym na połączenie - zestawienie ze sobą asortymentów z dwóch różnych /całkowicie odmiennych serii, przykładowo : Zestaw dla dwóch psów:

- seria Carbon  chaber

+ seria Carbon PASY   :

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

       Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: Carbon
Szerokość taśmy w cm : 1,5 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 240/ 125 / 160 / 215
Grubość w mm: 3,7 mm / raczka 5 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 155 gram
Materiał / taśma: Dwie warstwy taśmy poliamidowej S15 + wstawka taśmy polipropylenowej P02
Wytrzymałość taśmy: 1500 daN
Okucia metalowe Dringi i kółko zgrzewane
Rozmiar karabińczyka średni - 6 cm
Kolorystyka: czarny + chaber + nitka multikolor (ca+ch+kol) czarny + żółty + nitka multikolor (ca+z+kol) czarny + czerwony + nitka multikolor (ca+ce+kol)

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.