O nas

JAGUL – dla radości Zwierząt i Ich Ludzi.

Serdecznie witamy na stronie producenta akcesoriów dla psów i kotów marki JAGUL. Naszymi Klientami są Hurtownie, Sklepy, Hodowcy i Osoby Prywatne. Sklep www.jagul.eu służy Klientom indywidualnym i Odbiorcom hurtowym (po rejestracji i autoryzacji konta) jako wygodny i bezpieczny sposób dokonywania zakupów. Zapraszamy również do kontaktu mailowego sklep@jagul.eu i hurt@jagul.eu lub telefonicznego: +48/604 490 263 i +48/603 976 803 – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wysłuchamy Waszych sugestii.

Posiadamy wykształcenie ekonomiczne, techniczne i architektoniczne. Naszą główną pasją są psy, a w szczególności psy użytkowe i praca z nimi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obcowaniu z wieloma psami: różnej wielkości, różnych ras, o różnych cechach charakteru i usposobieniu. Doskonale rozumiemy wielorakość potrzeb psów i ich przewodników. Psy pracujące i ich ludzcy Towarzysze są wymagającymi użytkownikami akcesoriów. Potrzebują produktów bezpiecznych, wytrzymałych, komfortowych i funkcjonalnych. Powyższe potrzeby są główną inspiracją do tworzenia wyrobów JAGUL dla szerokiej grupy odbiorców i ich pupili.

Produkty JAGUL wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, w większości produkowanych pod nasze indywidualne zamówienia. Zatrzaski plastikowe to jedyny element, który pochodzi z importu, wszystkie pozostałe materiały wykorzystywane do produkcji akcesoriów JAGUL pochodzą z polskich wytwórni – posiadających swoje zakłady produkcyjne na terenie Polski.

Główne cechy naszych produktów:

  • funkcjonalność,
  • wytrzymałość,
  • komfort i bezpieczeństwo użytkowania,
  • wysoka jakość materiałów,
  • idealny dobór akcesoriów,
  • oryginalny i estetyczny wygląd,
  • 3-letnia gwarancja,
  • rozsądna cena.

Wierzymy, iż każdy pupil i jego właściciel zasługuje na produkt wysokiej jakości w korzystnej cenie. Dla wygody naszych Klientów oferujemy w sklepie www.jagul.eu również możliwość zakupu innych dodatkowych artykułów, których lista sukcesywnie się powiększa. Z milą chęcią , w miarę możliwości materiałowych wykonujemy towary na indywidualne zamówienie Klienta, wg jego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu JAGUL.

Życzymy miłych zakupów. Maryla i Sławomir Wic

WS TRADE Sławomir Wic © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.