obroża OK HUNTER 4,0cm (P35-55cm)1 __________________________________________________________ KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka i RÓŻ + oliwka

obroża OK HUNTER 4,0cm (P35-55cm)1 __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka
obroża OK HUNTER 4,0cm (P35-55cm)1 __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka obroża OK HUNTER 4,0cm (P35-55cm)1 __________________________________________________________    KOLORYSTYKA : 2 kolory : POMARAŃCZ + oliwka  i  RÓŻ + oliwka
Producent: Jagul
Kod produktu: OK Hunter 4,0 cm (P35-56cm)1
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 45.00 zł
Cena netto: 36.59 zł

Dostępne opcje


* Kolor:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Taśma: 1 warstwa polipropylen + naszycie poliamid.                                  

Obroża o regulowanym zakresie obwodu zapinana na zatrzask / Klik:

OK Hunter 4,0 cm (P35-55cm)1              dla średnich i dużych psów.

Dla Osób lubiących proste, sprawdzone rozwiązania przy optymalnym doborze elementów. Seria Hunter ze względu na kolorystykę: pomarańcz + oliwka ostry róż + oliwka i rodzaj akcesoriów jest dedykowana Kolegom myśliwym i wszystkim tym, którzy poszukują rzadko spotykanych rozwiązań.

Cechy charakterystyczne obroży JAGUL OK Hunter 4,0 cm (P35-55cm)1:

- ciężar i wytrzymałość materiałów oraz prawidłowy dobór elementów idealnie dopasowany do średniego i dużego psa:

jedna warstwa taśmy polipropylenowej P26 o większej grubości taśmy (3,0mm) w stosunku do innych obroży serii Hunter: (2,0;2,4;2,5mm). Obroża została wyposażona w Dring z tworzywa sztucznego - nie jest zalecana dla psów z tendencją do zrywania.

- estetyka:

taśma polipropylenowa standardowo i powszechnie używana do produkcji akcesoriów dla psów. W JAGUL Hunter zastosowano taśmę o atrakcyjnym i ciekawym splocie w kolorze pomarańczowym / różowym, która została urozmaicona poliamidowym naszyciem w kolorze oliwkowym,

- bezpieczeństwo :

 • bardzo mocna klamra zatrzaskowa/ szlufka (nie rozsuwa się i nie odpina samoistnie) – Duraflex
 • regulacja metalowa zgrzewana w niklowanej powłoce antykorozyjnej,
 • szwy ryglowane, szyte wytrzymałymi nićmi poliestrowymi
 • Dring plastikowy ITW Nexus
 • dodatkowo zawieszka na ID (adresówkę)

- GWARANCJA PRODUCENTA – 3 LATA

Atrybuty produktu: (wymiary, zakresy, grubość itd.) podane w zakładce Specyfikacja.

Różnice między produktami precyzyjnie obrazuje funkcja porównywarki.

 

       

         Produkty serii HUNTER są kompatybilne / tworzą ciekawe i urozmaicone , a zarazem dopasowane kompozycje na przykład z produktami:

 

 

- Seria Łowiec: oliwka + zieleń myśliwska

 

- Seria Simple : pomarańcz, oliwka, róż:

 

- Seria Geo: pistacja:

 

Można w prosty sposób stworzyć atrakcyjny /dopasowany zestaw : smycz + 2 sztuki różnych obroży dla jednego psa – gdzie doświadczeni psiarze wiedzą, iż w większości przypadków obroża jest w większym stopniu używana niż smycz.

Dobór akcesoriów pod kątem konkretnego psa i człowieka:

- Obroże i szelki dobieramy do psa: do jego wielkości, obwodu szyi, budowy i kształtu ciała, charakteru i „nastawienia do świata”.

- Smycze dobieramy biorąc pod uwagę: siłę psa i jego skłonności do ciągnięcia/zrywania, w mniejszym stopniu jego wielkość. Natomiast przy wyborze smyczy równie ważny, a może nawet ważniejszy jest człowiek. Trzeba brać pod uwagę wzrost/posturę przewodnika oraz upodobania. Czym wyższy i/lub grubszy człowiek tym smycz powinna być dłuższa, im większa dłoń tym szerokość taśmy powinna być większa.

W przypadku kłopotów z doborem wielkości i rozmiarów akcesoriów – chętnie służymy pomocą.

 

Charakterystyka produktów JAGUL Hunter:

Produkty serii Hunter zostały uszyte z jednej lub dwóch (w zależności od produktu) warstwy taśmy polipropylenowej P26 w atrakcyjnym i ciekawym splocie w kolorze nasyconym pomarańczowym. Na taśmę bazową została naszyta dekoracyjna taśma poliamidowa S03 w kolorze oliwkowym standardowo wykorzystywana przez służby wojskowe. Taśma nośna polipropylenowa (przez niektórych całkowicie błędnie nazywana nylonem) jest materiałem najbardziej powszechnym w produkcji akcesoriów dla zwierząt. Produkty wykonane z polipropylenu zyskały popularność wśród użytkowników ze względu na dużą wytrzymałość, bogactwo i nasycenie koloru, preferowaną sztywność. Wytrzymałość na zerwanie taśmy polipropylenowej jest 3-4 razy większa od wytrzymałości taśmy bawełnianej. Taśma polipropylenowa nie powoduje odparzeń na skórze psa, dobrze zachowuje się w kontakcie z wodą – relatywnie szybko wysycha.

Dostępna kolorystyka : w taśmie o szerokości 1,5cm, 2,0cm, 2,5cm, 4,0cm:

1.Pomarańczowy + Oliwka      2.Róż + Oliwka

Wszystkie elementy metalowe użyte w produktach JAGUL posiadają eleganckie niklowane wykończenie z powłoką antykorozyjną. Wykonane są z polskiej stali o odpowiedniej gęstości i strukturze. Seria Simple została zaopatrzona w estetyczne karabinki w trzech wymiarach oraz zgrzewane dring’i i kółka.

Zatrzaski oraz pozostałe elementy plastikowe: regulacje /szlufki  reprezentują najwyższą jakość i bardzo wysoką wytrzymałość nawet w bardzo niskich temperaturach -  pochodzą z firmy Duraflex i ITW Nexus.

Produkty JAGUL zszywane są odpornymi poliestrowymi nićmi, szwy są ryglowane, a wszystkie elementy mocowane za pomocą rygli.

Produkty testowane były przez wiele psów różnych wielkości i ras, a szczególnie psów pracujących i ich przewodników z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   Produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 30 stopni z użyciem proszku do prania i ewentualnie Vanish’a oraz np. woreczka do prania bielizny (w celu uniknięcia obijania części metalowych o bęben pralki.) Pranie dobrze wpływa na utrzymanie koloru i struktury taśmy.

                    PRODUKTY:

   Obroże na klik serii Hunter Idealny dobór materiałów do potrzeb psa określonej wielkości powoduje, iż obroża dobrze układa się na szyi psa.

    Obroże na klik przekładane serii Hunter posiadają wygodne , optymalnej wielkości kółko zgrzewane, które zostało umocowane w sposób umożliwiający szybkie zapięcie smyczy oraz podnosząc wytrzymałość na zerwania przy silnym pociągnięciu przez psa. Przy takim montażu metalowych części skóra /sierść psa nie ma kontaktu z metalowymi elementami obroży.

Smycze przepinane serii Simple wyposażone są w dwa Dringi i jedno kółko, co daje możliwości do wielorakiego zastosowania: chodzenie na długiej smyczy z rączką, chodzenie na maksymalnie skróconej smyczy, przypięcie psa na „zostań” w różnym zakresie długości, chodzenie na luźnej smyczy bez użycia rąk , prowadzenie / przypięcie dwóch psów.

Gwarancja:

Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta. ( gwarancja udzielana jest na podstawie etykiety i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje wszystkie elementy metalowe i plastikowe oraz taśmy i szwy, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z niewłaściwego użytkowania np. przegryzienie, przecięcie itp. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest odesłanie uszkodzonego produktu na adres producenta: WS Trade ul. Niska 16; 40-678 Katowice wraz z dowodem zakupu i etykietą oraz danymi do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu, email).  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty dostarczenia wadliwego produktu – po pozytywnym rozpatrzenia jest wysyłany nowy lub naprawiony produkt.

         Wszystkie produkty JAGUL posiadają etykietę firmową z kodem EAN i specyfikacją. Do każdego zakupu dołączamy paragon.

    Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta – proszę w formularzu zamówienia podać dane firmy i wyrazić chęć otrzymania faktury VAT.

Właściwości
Producent: Jagul
Seria: HUNTER
Szerokość taśmy w cm : 4,0 cm
Całkowita długość / Obwód / Zakresy w cm: 35-56 cm
Grubość w mm: 3,5 mm
Waga w gramach / Pojemność w ml: 85 gram
Materiał / taśma: taśma polipropylenowa T26 + naszycie taśma poliamidowa S02
Wytrzymałość taśmy: 1450 daN
Elementy plastikowe: zatrzask - Duraflex szlufka - ITW Nexus, Dring - ITW Nexus
Okucia metalowe Regulacja zgrzewana
Kolorystyka: 2 kolory: pomarańcz+oliwka / różowy+oliwka
Uwagi: Miejsce na zawieszke ID Dring z tworzywa sztucznego ITW Nexus

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:WS TRADE Sławomir Wic © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.